алмазний обруч сережки вибір діви

Чоловіки холонуть, як дівчатка старіють
І всі ми втрачаємо принади в кінці
Але прямокутної або грушоподібної форми
Ці породи не втрачають своєї форми
Діаманти найкращі друзі дівчат

– З фільму “Джентльмени віддають перевагу блондинкам”

Алмазний обруч сережки прекрасно популярним в наші дні, завдяки молодим поп-дів, як Дженніфер Лопес або J-Lo, хіп-хоп дівою екстраординарного. Джей Ло також відомий за поширення тенденція люстра сережки та інші каскадний стиль прикрас вуха.

Тепер візьмемо іншу диву і вивчити її вибір ювелірних виробів. Ми говоримо про актрису Елізабет Тейлор і її особливу пристрасть на алмази. Коли вона отримала назву ордена Британської імперії, нації провели “чорна краватка і діаманти” подія, на честь своєї любові до цієї конкретної дорогоцінного каменю. Алмазний обруч сережки є частиною не так уже й мало ювелірної колекції міс Тейлор.

Візьміть обруч сережки інший рівень і те, що ви отримуєте? Дорогоцінні камені встановлені в обручі. Який дорогоцінний камінь вважається найпопулярнішим, найпрестижнішим і найбільш затребуваним протягом століть? Звичайно, це алмаз.

Алмази утворюються протягом мільярдів років і більш глибоко в земній корі – близько 90 кілометрів в глибину – і виштовхується на поверхню вулканами. Більшість алмазів знаходяться у вулканічних порід кімберлітовій називається, або в морі після того, як захопився річках, коли вони були висунуті на поверхню.

Обручі, у свою чергу, бувають різної товщини і розмірів. Іноді вони настільки крихкі, як для створення каскадних конструкцій сережки, а іншого разу вони так густо, що ви можете встановити каменів і інших матеріалів в них. Хооп сережки колись улюблений стиль ювелірних виробів серед стародавніх Центральної і Південної Америки племен, в той час, коли золото лилося рікою, і в першу чергу проводиться тільки декоративну цінність.

Об’єднайте молодий привабливості обруч сережки і шанованого статусу алмазів і ви будете мати п’янкий сережки алмазний обруч. Маленький, товстий обруча сережки зроблені з чистого срібла або золота може бути усипані діамантами. Навпаки, сережки обруча також може провести навіть тільки один алмаз, щільно встановлені в його металевою ніші. Алмазний обруч сережки унікальний дизайн, переслідував і цінується за свої земні елегантності.