реальна хімія твердим природним матеріалом, званим алмазів

Ми всі знаємо, що алмаз є самим твердим з відомих природних матеріалів, існуючих у природі, експоненціально складніше, ніж корунду. Це також найменш і найбільш стисливої ​​жорсткої речовини. Вона також має виняткову теплопровідність приблизно в чотири рази більше, ніж у міді і надзвичайно низький коефіцієнт теплового розширення, хімічно інертні в порівнянні з більшістю кислот і лугів, алмаз прозорі від далекого інфрачервоного через глибокий ультрафіолет, і є одним з Кілька матеріалів з негативним спорідненістю до електрону.

Наявність негативного електронного спорідненості вона може легко відштовхує воду, але з готовністю приймає вуглеводнів. Алмазний не є хорошим провідником електрики, щоб він не проводять електрику, хоча деякі з них можуть бути напівпровідниками. Якщо піддавалися дуже високої температури в присутності кисню, алмаз може легко спалити себе. Маючи високий питома вага, алмаз дивно щільний через низьку атомної маси вуглецю. Високі дисперсією і високим показником заломлення дає алмаз його високою відбивною здатністю. Алмазна як дорогоцінний камінь найчастіше прозорий або блідо-блакитний, але кольорові фантазії можна знайти у всіх кольорах веселки. Елементи, як бор і азот додати красу його зовнішній вигляд, надаючи йому домішок.

Хоча знайти у вулканічних породах, як і кімберлітові лампроїтові, алмазні кристали можуть містити включення інших мінералів, таких як хромітових або граната. У зв’язку з цими домішками певних алмази можуть показати світитися синім тоді як інші можуть показати фіолетового або жовтого кольору. Ці кількості домішок, знайдених в алмазі, як правило, класифікації алмазу типу. Найбільш поширений тип природного алмазу може містити 0,3% азоту в якості домішки. Дуже небагато природні алмази буде містити 0,1% домішок і типу Ib може містити до 500 частин на мільйон азоту в якості домішки. Технічні алмази також проведені процесом високого тиску і високої температури синтезу, в якому графіту і металевого каталізатора поміщають в гідравлічному пресі при високій температурі і тиску. Такі алмази, як правило, використовуються для промислових цілей, наприклад, в ріжучі інструменти або свердла.

Незалежно від того, який розмір форми або кольору, одна згадка цього слова алмаз заповнити наш розум з безліччю понять і образів. Король дорогоцінних каменів щось чудове, що блищить, засліплює, і символізує чистоту, любов і силу. Перлина 75-річчя весілля, також зобов’язання для нескінченної любовної історії. Алмаз є безсмертним, неприборканий, екзотичні, яка утворюється в надрах Землі і розстріляли на поверхню на кілька позачергових вулканів. Напевно, три мільярди років у віці, алмаз є найстарішим, що чоловік хотів би мати. Алмаз красиву форму, відзначаючи його присутність, його і сліпуче блищить блиском. Це також високотехнологічні супер матеріал для нашого технологічного суспільства. Але це також лежить в красивій обручку з нагоди чергової нескінченної історії кохання з силою і чистотою.