розуміння 4 типи Єврейські ювелірні вироби

Єврейські ювелірні вироби користується популярністю серед євреїв, а також не – євреїв теж. Його можна знайти в багатьох конструкцій і стилів. Коли туристи приїжджають, щоб відвідати Святу Землю, вони завжди люблять, щоб забрати деякі єврейські ювелірні вироби та подарунки на пам’ять свого візиту. Навіть багато єврейські чоловіки і жінки носять цьому вигляді ювелірних прикрас, як спосіб висловити свою ідентифікацію з іудаїзмом і їх любов до художніх речей. Деякі з важливих типів єврейських ювелірних виробів є наступні:
1) Зірка Давида:
Зірка Давида підвіска є дуже популярним типом Єврейські ювелірні вироби. Це провідний єврейський символ який виконаний у вигляді шестикутної зірки. Ви можете отримати їх у золото, родій і срібла. Відповідно до єврейської традиції, зірки Давида символ носять люди на руках і на шиї, щоб шукати захисту.

2) Хамса ювелірні вироби:
Один з найпопулярніших форм єврейської є Хамса боку, яка є хорошим прикладом того, символом того, що єврейська культура прийняла. Вона береться не з релігійних чи біблійних джерел. Тим не менш, він використовується як джерело захисту від зла силою. Ювелірні вироби Хамса також вважається романтичний подарунок і є спільним між двома коханцями, для того, щоб висловити турботу і безпеку для іншої людини.

3) мезузи:
Ще один популярний єврейських артефактів є мезузи. Такі речі зазвичай спостерігаються на порозі будь-якого єврейського дому. Люди використовують його для захисту свого будинку і його мешканців. Люди також вважають, що він діє як нагадування про те, що Бог присутній у кожному з нас.

4) Каббала ювелірні вироби:
Каббала ювелірні вироби широко поширюється серед людей, як євреїв, так і не – євреїв. Цей вид ювелірних виробів пункт включений з івритом слів, букв або символів з каббалістом значення. Каббала амулети містять багато символів, які, як передбачається, хорошою енергією. Багато Каббали надихнув аксесуари Ювелірні вироби містять єврейські букви послідовності і слова. Листи містять ініціали благословення і молитов або навіть каббаліст кодів.
Багато предметів, які зазвичай прикрашені Єврейські мотиви в основному підвіски, ланцюжки, браслети і сережки. Єврейська з’єднання встановлено, що у всіх видах ювелірних виробів. Отже, немає жодних обмежень, коли справа доходить до прийняття єврейських ювелірних виробів.