Livestrong браслети

Livestrong браслет пункт збору коштів заснований Ленс Армстронг Фонд травня 2004 року. Цей фонд був початий Ленс Армстронг, щоб він міг підняти фонд для жертв раку. Livestrong браслет являє собою жовтий браслет силіконовий використані для підтримки хворих на рак. Livestrong браслети продаються так, що гроші можуть бути використані для дослідження раку, раку обізнаності, а також заохочувати хворих на рак, щоб жити своїм життям повною мірою. Фонд зміг залучити близько $ 25 млн за рахунок продажу цих смугах.

Ленс Армстронг вибрав жовтий колір, бо це колір жовтої майки, яке носять лідера Тур де Франс. Ця група завоювала популярність у всьому світі в 2004 році. Деякі відомі особистості, як Джон Керрі, Кеті Курик, Метт Деймон і багато інших діячів носили групи. Побачивши це, багато інших благодійні браслети почали використовувати для підтримки своєї справи. Силіконові браслети відомі під різними назвами, такими як обізнаність смуг, дух браслети, рак смуг, нагадування і т.д. смуг

Натхненні його боротьбі проти раку, Nike об’єднали свої зусилля з Фонд Ленса Армстронга (LAF), щоб створити Livestrong браслет для підвищення обізнаності та підтримки людей, які страждають від раку в усьому світі. LAF вважає, що для подолання боротьби проти раку, знання це сила, і ставлення це все. Якщо ви купуєте цей браслет ви можете допомогти людям у боротьбі з раком. Перш ніж купувати жовті браслети стежити за тим, від того, де ви купуєте його. Є багато підробок, що робити вигляд, що вони продають справжні Ленс Армстронг браслети. Репортер йшов по магазинах Нью-Йорка і з’ясували, що було кілька магазинів, які продавали римейки Livestrong браслети. Жоден з грошей, отриманих від цих гумових браслетів не підтримуватиме дослідження раку. Переконайтеся, що ви купуєте справжній Livestrong браслети і браслети не підробка раку.

Носіння браслета жива сильна, як би говорить про користувача. Коли ви носите живого сильного браслеті ви кричите на весь світ “Я дбаю”. Це рух набула чинності, коли відомий велосипедист Ленс Армстронг, боровся з цією хворобою. Незважаючи стикаються з цією проблемою, Ленс Армстронг, з цим відомим девізом живий сильним, згодом став шестикратний чемпіон Тур де Франс. Ця смуга нагадує нам жити сильним життя, роблячи кожен момент вважати і цінувати боротьбою і радощами. Так і живуть сильні, жити здоровим, щасливим і жити сьогодні і кожен день.

Якщо ви хочете, щоб поширити повідомлення у творчому шляху нехай ваш син або дочка видати живого сильного браслет з його або її однокласники замість печива або кексів. Жива сильна браслет є відмінним способом для розповсюдження натхнення і заохочувати дітей.